- autor: KaKa19-K3, 2011-07-08 16:59
-
Wstępny terminarz
I ligi gr. południowej
w sezonie 2011/2012
27/28.08.2011 - 1 kolejka
KS Starówka Nowy Sącz – KS Podgórze Kraków
1 FC AZS AWF II Katowice – KS Bronowianka AZS UJ Kraków
KS Wanda Kraków – LUKS Sportowa Czwórka Radom
KKS Czarni Sosnowiec – LKS Rolnik B. Głogówek
KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom – UKS Gol Częstochowa
3/4.09. - 2 kolejka
KS Podgórze Kraków - UKS Gol Częstochowa
LKS Rolnik B. Głogówek - KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom
LUKS Sportowa Czwórka Radom - KKS Czarni Sosnowiec
KS Bronowianka AZS UJ Kraków - KS Wanda Kraków
KS Starówka Nowy Sącz - 1 FC AZS AWF II Katowice
10/11.09. - 3 kolejka
1 FC AZS AWF II Katowice - KS Podgórze Kraków
KS Wanda Kraków - KS Starówka Nowy Sącz
KKS Czarni Sosnowiec - KS Bronowianka AZS UJ Kraków
KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom - LUKS Sportowa Czwórka Radom
UKS Gol Częstochowa - LKS Rolnik B. Głogówek
24/25.09. - 4 kolejka
KS Podgórze Kraków - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Bronowianka AZS UJ Kraków - KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom
LUKS Sportowa Czwórka Radom - UKS Gol Częstochowa
KS Starówka Nowy Sącz - KKS Czarni Sosnowiec
1 FC AZS AWF II Katowice - KS Wanda Kraków
1/2.10. - 5 kolejka
KS Wanda Kraków - KS Podgórze Kraków
KKS Czarni Sosnowiec - 1 FC AZS AWF II Katowice
KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom - KS Starówka Nowy Sącz
UKS Gol Częstochowa - KS Bronowianka AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek - LUKS Sportowa Czwórka Radom
8/9.10. - 6 kolejka
KS Podgórze Kraków - LUKS Sportowa Czwórka Radom
KS Bronowianka AZS UJ Kraków - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Starówka Nowy Sącz - UKS Gol Częstochowa
1 FC AZS AWF II Katowice - KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom
KS Wanda Kraków - KKS Czarni Sosnowiec
22/23.10. - 7 kolejka
KKS Czarni Sosnowiec - KS Podgórze Kraków
KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom - KS Wanda Kraków
UKS Gol Częstochowa - 1 FC AZS AWF II Katowice
LKS Rolnik B. Głogówek - KS Starówka Nowy Sącz
LUKS Sportowa Czwórka Radom - KS Bronowianka AZS UJ Kraków
5/6.11. - 8 kolejka
KS Podgórze Kraków - KS Bronowianka AZS UJ Kraków
KS Starówka Nowy Sącz - LUKS Sportowa Czwórka Radom
1 FC AZS AWF II Katowice - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Wanda Kraków - UKS Gol Częstochowa
KKS Czarni Sosnowiec - KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom
12/13.11. - 9 kolejka
KS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom - KS Podgórze Kraków
UKS Gol Częstochowa - KKS Czarni Sosnowiec
LKS Rolnik B. Głogówek - KS Wanda Kraków
LUKS Sportowa Czwórka Radom - 1 FC AZS AWF II Katowice
KS Bronowianka AZS UJ Kraków - KS Starówka Nowy Sącz
Wydział Piłkarstwa Kobiecego Polskiego Związku Piłki Nożnej
dokonał podziału grup I ligi w piłce nożnej kobiet w sezonie 2011/12.
Grupa północna:
1. KS Sztorm Gdynia
2. KKPK Medyk II Konin
3. MKS Olimpia Szczecin
4. LUMKS Tuszyn
5. UKS Victoria Sianów
6. GOSiR Piaseczno
7. LUKS Ecoren Ziemia Lubińska
8. Polonia Poznań
9. MUKS Praga Warszawa
10. TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Grupa południowa:
1. KS Bronowianka Kraków
2. LKS Rolnik Biedrzychowice Głogówek
3. UKS Gol Częstochowa
4. LUKS Sportowa Czwórka Radom
5. KS Wanda Kraków
6. 1.FC AZS AWF II Katowice
7. KS Podgórze Kraków
8. KKS Czarni Sosnowiec
9. KS Zamłynie Radom
10. KS Starówka Nowy Sącz
(pzpn.pl)