I liga, gr. południowa, 17.09.2011 r. godz. 12:30
Podgórze Kraków - Rolnik B. Głogówek 1:1 (0:0)
Kurek 75 (k) - Sobkowicz 55

Podgórze: Doroż - Sekuła, Biernat, Prokop, Kokoszka (80 Malec) - Czopik, Pasieka, Żak, Kurek, Danek (65 Górecka) - Frączek

Remis 1:1 jest szczęśliwym rezultatem dla gospodyń. Lepszą drużyną, stwarzającą więcej okazji były "Rolniczki", jednak swój dzień w bramce miała Patrycja Doroż, która broniła w nieprawdopodobnych sytuacjach (m. in. rzut karny), a jeszcze dopisywało jej szczęście, kiedy piłka trafiła dwa razy w poprzeczkę i słupek.

Rolnik objął prowadzenie w 55. minucie za sprawą niezawodnej Agaty Sobkowicz. Później po zagraniu ręką Sylwii Biernat przyjezdne mogły podwyższyć na 2:0, ale udaną interwencją przy rzucie karnym wykonywanym przez Marlenę Miadzielec popisała się wspomniana Patrycja Doroż.

Z wykorzystaniem karnego nie miały problemu krakowianki. Do akcji ofensywnej podłączyła się Sylwia Biernat, która została sfaulowana w polu karnym, a Ewelina Kurek celnie strzeliła z 11 metrów.