KS Podgórze Kraków - strona nieoficjalna

• Zapraszamy na treningi ;) Dołącz do nas już dziś ;)

pon.

PODGÓRZE vs. GÓRNIK

• autor: KaKa19-K3, 2009-09-16 15:52
W meczu Podgórza z Górnik Łęczna

padł bezbramkowy rezultat.

W efekcie tego w czołówce I ligi znalazły się już 4 drużyny.

Górnik Łęczna - Podgórze Kraków 0:0

Żółta kartka: Senkowska

Górnik: Kiedrzynek - Kwietniewska, Pakuła, Huzarewicz, D. Mitrus - Lisowska, Czerska, Stępniewska, Grudzińska - Szymula (Siczek), Sokolova

Podgórze: Ożgo - Samek, Nowak, Doroż, Senkowska (90 Biel) - Sekuła, Pasieka, Żak, Kurek - Warunek, Brzezińska (70 Górecka)

W sobotę 12. września na stadionie Górnika Łęczna odbyło się spotkanie I ligi grupy południowej między liderem Górnikiem Łęczna, a wiceliderem Podgórzem Kraków. Warto wspomnieć, że obydwie drużyny przed spotkaniem zgromadziły taką samą liczbę punktów. Jedna jak i druga drużyna prezentowały grę na wysokim poziomie, więc przed wiadomo było, że mecz może być ciekawym widowiskiem. I tak też było. Od pierwszego gwizdka gra przenosiła się z pod jednej bramki pod drugą. W drugiej połowie większą przewagę osiągnęły piłkarki Górnika. Podgórze jednak miało szczęście i nieskuteczności przeciwniczek zawdzięcza bezbramkowy rezultat. W 75. minucie na pustą bramkę z 2 metrów w poprzeczkę trafiła Szymula. W końcówce jeszcze jedna jak i druga drużyna miały kilka sytuacji do strzelenia wymarzonego gola, jednak spotkanie, w którym Górnik był trochę mocniejszym zespołem zakończyło się remisem.
W 85. minucie doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. W walce o piłkę zderzyły się dwie zawodniczki z przeciwnych drużyn. W efekcie tego zawodniczka Podgórza Renata Senkowska półprzytomna znalazła się w szpitalu, w którym przeszła szereg badan wykluczających jakiekolwiek powikłania po tym zdarzeniu.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

AS Progres Kraków 0:1 KS Podgórze Kraków
, 17:00:00