KS Podgórze Kraków - strona nieoficjalna

• Zapraszamy na treningi ;) Dołącz do nas już dziś ;)

pon.

Podsumowanie sezonu

• autor: tryifucan007, 2013-07-06 23:55

Sezon ligowy dobiegł końca. Podgórze Kraków zajęło piąte miejsce w tabeli III ligi (chyba każdy kibic chciałby, żebym się pomyliła i chodziło o II ligę). Również dziewczyny, które pracowały cały sezon nad wynikiem chciałyby się znaleźć wyżej, ale cóż - czasami trzeba upaść, żeby móc wygrać.

Ten sezon nie należał do najłatwiejszych; wiele problemów kadrowych i finansowych zaważyło na fakcie, że od drugiej części sezonu I drużyna została zdegradowana do III Ligi. Ale nie ma sensu tego roztrząsać – to już za nami. Każda zawodniczka Podgórza pokazała charakter i serce do walki. Nie odpuszczamy, tym się właśnie cechujemy.

Podsumowanie sezonu:

Najwięcej trafień zdobyły:

• Natalia Malec (Kapitan) i Sandra Dziki (5)

• Kinga Będkowska (4)

• Kamila Cichoń (3)

• Klaudia Bandziarowska, Patrycja Smaga, Kinga Suska, Maria Węgorkiewicz i Paulina Włodarz (1)

Niezależnie od liczby zdobytych bramek i zaliczonych asyst, każda zawodniczka zasługuje na podziękowania i pochwały, również kontuzjowane dziewczyny, które pomimo problemów fizycznych przychodziły i uczestniczyły w spotkaniach. Pokazałyśmy, że jesteśmy dobrze działającą, zgraną ekipą, w której pomimo kryzysu każdy stara się pomagać i wspierać się nawzajem, zwłaszcza mentalnie. Działamy jak dobry szwajcarski zegarek i teraz nie może nam się nie udać. W następnym sezonie zawodniczki postarają się wywalczyć awans do II Ligi, co kosztuje dużo pracy. Póki co trwa przerwa wakacyjna i każda z nas cieszy się zasłużonym wypoczynkiem. Zaczynamy od końca lipca.

Pragnę podziękować również Pani Trener, która zasiała w nas ziarnko nadziei, że wszystko można zmienić, dopóki piłka jest w grze, a także Kibicom, którzy przychodzili na nasze mecze, dopingowali drużynę okrzykami oraz przyśpiewkami i wierzyli w nas do końca. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim i życzymy miłych, spokojnych wakacji, żeby każdy odpoczął na kolejny sezon wielkich emocji, których dostarczają Panie z KS Podgórze Kraków.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

AS Progres Kraków 0:1 KS Podgórze Kraków
, 17:00:00